roletykatowice.pl

Pod tym adresem internetowym (roletykatowice.pl) możemy za DARMO przygotować dla CIEBIE stronę, która zdobędzie Ci klientów.

Często zadawane pytania

1. Jakie domeny można wynająć?

Dzierżawione w Headway strony internetowe są dostępne pod tak zwanymi domenami generycznymi, czyli takimi, które są złożone ze fraz kluczowych, najczęściej wpisywanych przez internautów potrzebujących usług lokalnych, np. ginekolog Poznań, lampy Lublin. Tego typu adresy dużo łatwiej zapamiętać, a serwisy z takimi domenami są łatwiejsze w pozycjonowaniu.


2. Nie widzę nazwy dla siebie? Jak możecie mi pomóc?

Powiedz nam, co robisz, a wynajdziemy zapewne stosowną domenę, zawierającą najważniejsze słowa kluczowe. Tylko napisz do nas!


3. Mam już swoją stronę WWW, po co mi kolejna witryna online?

W Internecie od przybytku głowa nie boli, pod warunkiem, że wszystko robione jest z głową. Dlatego rekomendujemy posiadanie dwóch, nawet kilku serwisów WWW.


4. Ile kosztuje przedłużenie domeny?

W naszym systemie takie koszty nie istnieją! Klient uiszcza jedynie co miesiąc abonament za serwis, w którym zawiera się także przedłużenie domeny, hostingu i innych kwestii, którymi nie musisz się przejmować. Żadnych innych opłat za rok z góry, żadnych innych formalności na głowie. Jedynie co miesiąc czynsz.


5. Jak tworzycie treści dla serwisów klientów?

najistotniejszym elementem serwisu są jej teksty, a konkretnie ich struktura i język. By zatem napisać teksty, musimy mieć jak najwięcej wiadomości o Twojej działalnośći. Tylko w taki sposób znajdziemy punkty, które zaintrygują potencjalnych klientów. Służy nam do tego analiza wypełnionej ankiety. Resztę zrobimy samodzielnie: piszemy treści, by były interesujące dla klientów, ale i spełniały wymogi optymalizacji strony w wyszukiwarce interenetowej. Zapewniamy treści dopasowane do stylu Twojej firmy, walory marketingowe i wysoką jakość językową.


6. Skąd pochodzą prezentowane na serwisach ilustracje?

Wykorzystujemy fotografie z najpopularniejszych internetowych banków zdjęć. Oczywiście możesz udostępnić naszej firmie swoje ilustracje, jeśli masz do nich pełne prawa autorskie, oraz mają odpowiednią jakość.


7. Co mogę zmienić w wykonanym dla mnie WWW?

Oddajemy klientowi wykonaną przez nas stronę internetową z prośbą o zaakceptowanie. Masz 2 tygodnie na spisanie wszelkich poprawek. Bezpłatnie poprawimy serwis.


8. Do kogo skierowana jest oferta?

Obsługujemy głównie (ale nie tylko) małe i bardzo małe firmy działające na określonym obszarze geograficznym (np. miasto). Bardzo dużą grupę naszych klientów stanowią również lekarze. To właśnie takie firmy najczęściej potrzebują pomocy w markeitngu, ponieważ nie stać ich na zatrudnienie specjalisty.


9. Czy zawsze muszę wynajmować domenę od Headway?

Zleceniodawca może zaproponować inny adres swojej strony WWW, który my zarejestrujemy lub przejmiemy. Headway zawsze musi być abonentem nazwy serwisu.


10. Czy mogę ustawić inny adres na wynajmowany serwis?

Tak, można. Na pewno wyjaśnimy, jak to sprawnie zrealizować.


11. Kto pisze treści na serwisach?

Za stworzenie tekstów na serwisy WWW dla naszych klientów odpowiada profesjonalna redakcja, złożona z copywriterów – to specjaliści od pisania przekazów promocyjnych z przeznaczeniem do Internetu.


12. W jaki sposób zgłaszać aktualizacje na serwisie?

Kiedy tylko potrzebujesz poprawki na swojej stronie, wyślij zgłoszenie do swojego opiekuna klienta lub po prostu na ogólny adres mail: kontakt@headway.pl.


Wiele firm jest już z nami!