roletykatowice.pl

Pod tym adresem internetowym (roletykatowice.pl) możemy za DARMO przygotować dla CIEBIE stronę, która zdobędzie Ci klientów.

Często zadawane pytania

1. Jakie domeny można wynająć?

Dzierżawione w Headway serwisy są dostępne pod tak zwanymi domenami generycznymi, czyli takimi, które są złożone ze słów kluczowych, najczęściej wyszukiwanych przez internautów potrzebujących usług lokalnych, np. ginekolog Poznań, lampy Lublin. Generyczne adresy dużo łatwiej zapamiętać, a serwisy z takimi domenami są łatwiejsze w optymalizacji pod wyszukiwarki.


2. Nie widzę nazwy dla swojej firmy? Jak możecie mi pomóc?

Napisz nam, co robisz, a wyszukamy zapewne stosowny adres, zawierającą najlepsze frazy kluczowe. Po prostu zadzwoń do nas!


3. Posiadam już swoją stronę WWW, po co mi kolejna strona?

W Internecie od przybytku głowa nie boli, pod warunkiem, że wszystko robione jest z głową. Dlatego polecamy posiadanie dwóch, nawet kilku serwisów WWW.


4. Jaki jest koszt przedłużenia domeny?

We współpracy z nami takie koszty nie istnieją! Klient uiszcza tylko co miesiąc abonament za serwis, w którym jest także przedłużenie domeny, hostingu i innych spraw, którymi nie musisz się martwić. Żadnych dodatkowych opłat za rok z góry, żadnych innych formalności na głowie. Jedynie co miesiąc czynsz.


5. Jak powstają teksty dla serwisów klientów?

Najważniejszym strony WWW są jej treści, a dokładnie ich struktura i język. By zatem opracować teksty, musimy mieć jak najwięcej wiadomości o Twojej działalnośći. Tylko w ten sposób wynajdziemy rzeczy, które zainteresują potencjalnych użytkowników. Służy nam do tego analiza wypełnionej ankiety. Resztę zrobimy samodzielnie: tworzymy treści, by były interesujące dla czytelników, ale i spełniały wymogi dopadowania strony w wyszukiwarce interenetowej. Gwarantujemy treści dopasowane do stylu Twojej działalności, zalety marketingowe i poprawność językową.


6. Skąd czerpiecie wykorzystane na serwisach fotografie?

Korzystamy fotografie z profesjonalnych internetowych baz zdjęć. Oczywiście możesz udostępnić naszej firmie swoje zdjęcia, jeśli masz do nich pełne prawa autorskie, oraz mają odpowiednią jakość.


7. Co mogę przerobić w zaprojektowanym dla mnie WWW?

Dajemy klientom wykonaną przez nas stronę internetową z prośbą o potwierdzenie odbioru. Masz 14 dni na przekazanie wszelkich sugestii. Gratis zmienimy serwis.


8. Do kogo skierowana jest ta oferta?

Pracujemy głównie (choć nie tylko) dla małych i bardzo małych firm, działających na określonym obszarze geograficznym (np. miasto). Bardzo znaczącą grupę naszych klientów stanowią również lekarze. To właśnie tego typu przedsiębiorstwa najczęściej potrzebują pomocy w markeitngu, gdyż najczęściej nie zatrudniają specjalistów.


9. Czy klient zawsze musi korzystać z domeny Headway?

Zleceniodawca może zaproponować inny adres swojego serwisu, który my zarejestrujemy lub przejmiemy. Nasza firma musi być abonentem domeny.


10. Czy mogę ustawić inną domenę na wynajmowaną stronę?

Tak, jest to możliwe. Na pewno wyjaśnimy, jak to szybko zrobić.


11. Kto pisze treści na serwisach?

Za pisanie treści na serwisy WWW dla naszych klientów odpowiada profesjonalna redakcja, składająca się z copywriterów – to specjaliści od tworzenia tekstów promocyjnych z przeznaczeniem do Internetu.


12. Jak mogę zgłaszać aktualizacje na stronie?

Gdy tylko potrzebujesz poprawki na stronie WWW, napisz zgłoszenie swojemu opiekunowi lub po prostu na ogólny adres mail: kontakt@headway.pl.


Wiele firm jest już z nami!