www.roletykatowice.pl

Pod tym adresem internetowym (www.roletykatowice.pl) możemy za DARMO przygotować dla CIEBIE stronę, która zdobędzie Ci klientów.

Często zadawane pytania

1. Jakie domeny można wynająć?

Wynajmowane serwisy znajdują się pod tak zwanymi domenami generycznymi, czyli takimi, które są złożone ze fraz kluczy, najczęściej wyszukiwanych przez użytkowników potrzebujących usług lokalnych, np. ginekolog Poznań, lampy Lublin. Takie domeny znacznie prościej zapamiętać, a strony z takimi adresami są prostsze w pozycjonowaniu.


2. Nie znalazłem nazwy dla siebie? Co możecie dla mnie zrobić?

Napisz nam, co robisz, a wyszukamy zapewne stosowny adres, zawierającą najlepsze słowa klucze. Po prostu napisz do nas!


3. Posiadam już swoją stronę WWW, po co mi kolejna strona?

W sieci od przybytku głowa nie boli, pod warunkiem, że wszystko robione jest z rozsądkiem. Dlatego rekomendujemy posiadanie dwóch, nawet kilku serwisów WWW.


4. Ile kosztuje przedłużenie adresu?

W naszym systemie takie koszty nie istnieją! Płacisz tylko co miesiąc abonament za serwis, w którym jest także przedłużenie domeny, hostingu i innych rzeczy, którymi nie musisz się martwić. Żadnych dodatkowych opłat za rok z góry, żadnych innych formalności na głowie. Tylko co miesiąc czynsz.


5. Jak tworzycie tekst dla serwisów klientów?

najistotniejszym elementem strony WWW są jej treści, a właściwie ich struktura i język. By zatem stworzyć treści, musimy mieć jak najwięcej wiadomości o Twojej firmie. Tylko w taki sposób wynajdziemy rzeczy, które zainteresują potencjalnych użytkowników. Służy nam do tego analiza wypełnionej ankiety. Resztą zajmiemy się sami: piszemy teksty, by były interesujące dla klientów, ale i spełniały wymogi optymalizacji strony w wyszukiwarce interenetowej. Zapewniamy treści dopasowane do stylu Twojej działalności, walory marketingowe i wysoką jakość językową.


6. Skąd czerpiecie prezentowane na serwisach zdjęcia?

Stosujemy fotografie z najpopularniejszych internetowych baz zdjęć. Naturalnie możesz przekazać naszej firmie swoje fotografie, jeśli posiadasz do nich pełne prawa autorskie, oraz że są dobrej jakości.


7. Co mogę przerobić w wykonanym dla mnie serwisie internetowym?

Dajemy klientom wykonaną przez nas stronę WWW z prośbą o akceptację. Masz 2 tygodnie na przesłanie wszelkich poprawek. Bezpłatnie poprawimy serwis.


8. Do kogo jest adresowana propozycja?

Obsługujemy głównie (ale nie tylko) małe i bardzo małe firmy działające na określonym obszarze geograficznym (np. miasto). Bardzo znaczącą grupę naszych odbiorców stanowią również lekarze. To właśnie takie przedsiębiorstwa najczęściej potrzebują marketingowego wsparcia, gdyż nie stać ich na zatrudnienie specjalisty.


9. Czy klient zawsze musi korzystać z domeny Headway?

Klient może zasugerować inny adres swojej strony WWW, który my zarejestrujemy lub przejmiemy. Nasza firma musi być abonentem domeny.


10. Czy mogę ustawić inny adres na wynajmowaną stronę?

Tak, jest to możliwe. Chętnie wytłumaczymy, jak to bezproblemowo wykonać.


11. Kto jest autorem treści na serwisach?

Za opracowanie tekstów na strony internetowe dla naszych klientów odpowiada profesjonalna redakcja, składająca się z copywriterów – to specjaliści od pisania tekstów promocyjnych z przeznaczeniem do Internetu.


12. Jak mogę zgłaszać aktualizacje na stronie?

Kiedy tylko potrzebujesz poprawki na swoim serwisie internetowym, wyślij zgłoszenie swojemu opiekunowi lub po prostu na ogólny adres mail: kontakt@headway.pl.


Wiele firm jest już z nami!