roletykatowice.pl

Pod tym adresem internetowym (roletykatowice.pl) możemy za DARMO przygotować dla CIEBIE stronę, która zdobędzie Ci klientów.

Często zadawane pytania

1. Jakie domeny można wynająć?

Wynajmowane strony WWW są dostępne pod tak zwanymi domenami generycznymi, czyli takimi, które składają się ze fraz kluczowych, najczęściej wyszukiwanych przez internautów szukających usług lokalnych, np. ginekolog Poznań, lampy Lublin. Generyczne domeny znacznie łatwiej zapamiętać, a strony z takimi adresami są prostsze w pozycjonowaniu.


2. Nie znalazłem nazwy dla swojej działalności? Jak możecie mi pomóc?

Powiedz nam, co robisz, a wyszukamy zapewne pasujący adres, zawierającą najważniejsze słowa klucze. Tylko napisz do nas!


3. Mam już swój serwis internetowy, po co mi kolejna strona?

W Internecie od przybytku głowa nie boli, pod warunkiem, że wszystko robione jest z głową. Dlatego rekomendujemy posiadanie dwóch, nawet więcej serwisów WWW.


4. Ile kosztuje przedłużenie adresu?

We współpracy z nami takie formalności nie istnieją! Płacisz tylko co miesiąc abonament za serwis, w którym jest również przedłużenie domeny, hostingu i innych kwestii, którymi nie musisz się przejmować. Żadnych dodatkowych opłat rocznych, żadnych innych formalności na głowie. Tylko miesięczny czynsz.


5. Jak piszecie treść dla serwisów klientów?

najistotniejszym elementem strony WWW są jej treści, a konkretnie ich struktura i język. By zatem napisać treści, musimy mieć jak najwięcej wiadomości o Twojej usługach. Tylko w ten sposób znajdziemy rzeczy, które zainteresują potencjalnych czytelników. Służy nam do tego wypełniona przez Ciebie ankieta. Resztą zajmiemy się samodzielnie: tworzymy treści, by były ciekawe dla czytelników, ale i realizowały wymogi optymalizacji strony w Google. Zapewniamy teksty dopasowane do stylu Twojej działalności, zalety marketingowe i wysoką jakość językową.


6. Skąd pochodzą wykorzystane na serwisach ilustracje?

Stosujemy ilustracje z profesjonalnych internetowych baz zdjęć. Naturalnie możesz przekazać naszej firmie swoje zdjęcia, jeśli masz do nich pełne prawa autorskie, oraz że są dobrej jakości.


7. Co mogę zmienić w opracowanym dla mnie WWW?

Oddajemy klientowi przygotowaną przez nas stronę z prośbą o akceptację. Masz 2 tygodnie na przekazanie wszelkich sugestii. Za darmo dokonamy zmian serwis.


8. Do kogo skierowana jest ta propozycja?

Pracujemy głównie (choć nie tylko) dla małych i bardzo małych firm, działających na określonym obszarze geograficznym (np. miasto). Bardzo znaczącą grupę naszych odbiorców stanowią także lekarze. To właśnie tego typu firmy najczęściej potrzebują marketingowego wsparcia, ponieważ nie stać ich na zatrudnienie specjalisty.


9. Czy zawsze muszę wynajmować domenę od Headway?

Zleceniodawca może zasugerować inny adres swojej strony WWW, jaki my zarejestrujemy lub przejmiemy. Nasza firma zawsze musi być abonentem adresu strony.


10. Czy mogę ustawić inną domenę na wynajmowany serwis?

Tak, jest to możliwe. Na pewno wytłumaczymy, jak to bezproblemowo zrobić.


11. Kto pisze treści na serwisach?

Za stworzenie treści na strony WWW dla naszych klientów odpowiada profesjonalna redakcja, złożona z copywriterów – to specjaliści od pisania tekstów promocyjnych z przeznaczeniem do Internetu.


12. W jaki sposób zgłaszać aktualizacje na serwisie?

Kiedy tylko potrzebujesz uzupełnień na swoim serwisie internetowym, napisz mail do swojego opiekuna klienta lub po prostu na ogólny adres mail: kontakt@headway.pl.


Wiele firm jest już z nami!